KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252954
nr 1425 2954
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Motiv från Sundsvall". Signerad a tergo. Olja på pannå, 39x47, yttermått inklusive ram: 44x52
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:43:42
18/10 20:25:36
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg